اخبار بازی با سلام خدمت شما بیننده تو این وبلاگ آخرین اخبار بازی با ترجمه ی خودم اینجا قرار میدم که میتونین با حفظ منبع اونو کپی کنید وگرنه پی گرد قانونی دارد همچنین با گذاشتن نظر میتونین منو از نظرات خودتون درمورد اخبار با خبر کنید tag:http://nazar-man.mihanblog.com 2019-09-23T07:23:40+01:00 mihanblog.com Forstbit 2 برای نسل بعدی بازی ساخت 2012-06-22T19:57:21+01:00 2012-06-22T19:57:21+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/257 پوریا برازنده Patrick Soderlund می گوید: "Frostbite 2 برای نسل بعد طراحی و ساخته شده است. "   Patrick Soderlund مدیر عامل اسبق DICE بیان کرده است که موتور به کار گرفته شده در بازی های Battle*Field 3 و Medal of Honor: Warfighter قدرتی فراتراز آنچه که گیمران تصور میکنند دارد.Gamasutra از ایشان پرسیده است که " آیا هدف شما از ابتدا کیفیت بهتر این بازی (Battle*Field 3) بر روی ورژن PC این بازی بوده است" ؟  Soderlund پاسخ داده است: "بله, من با شما موافق هستم-در کل Frostbite 2 برای نسل Patrick Soderlund می گوید: "Frostbite 2 برای نسل بعد طراحی و ساخته شده است. "
   Patrick Soderlund مدیر عامل اسبق DICE بیان کرده است که موتور به کار گرفته شده در بازی های Battle*Field 3 و Medal of Honor: Warfighter قدرتی فراتر

از آنچه که گیمران تصور میکنند دارد.

Gamasutra از ایشان پرسیده است که " آیا هدف شما از ابتدا کیفیت بهتر این بازی (Battle*Field 3) بر روی ورژن PC این بازی بوده است" ؟

  Soderlund پاسخ داده است: "بله, من با شما موافق هستم-در کل Frostbite 2 برای نسل بعد ساخته شده است. ما قصد داریم با این موتور چیزهایی در مقیاس

بزرگتر بسازیم. بدون شک آنچه که شما در Battle*Field 3 نهایت قدرت این موتور نیست. این آغاز راه است, راهی که ما آن را شروع کردیم و در حال پیشروی در آن هستیم.

اما برای حرکت کردن در این راه باید تکنولوژی داشته باشیم که به ما در آنچه که قرار است در آینده اتفاق بی افتد اعتماد به نفس دهد. انیمیشن یکی از ارکان اصلی می باشد

که ما نمی خواهیم در آن کوتاهی کنیم. اما چگونه می توانیم نه تنها یک گام کوچک بلکه یک جهش بزرگ در انیمیشن ایجاد کنیم؟ " او افزود: "این سوال ما را به سمت

جذب و گردآوری تیم فیفا سوق داد, تیمی که یک سیستم پیشرفته انیمیشن دارد. صدا بخش دیگر کار ما می باشد. و بعد از آن بخش های تخریب و رندرینگ. تخریب قسمت

جذاب و نفس گیر کار است."

                                این موتور همچنین در بازی Need for Speed: The Run نیز بکار گرفته شده است.منبع
بازی سنتر
]]>
اینم از Angry Birds 2012-06-22T19:55:05+01:00 2012-06-22T19:55:05+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/256 پوریا برازنده ]]> God of War Omega Collection رونمایی شد 2012-06-13T06:08:11+01:00 2012-06-13T06:08:11+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/255 پوریا برازنده باز هم سونی دست به حرکتی خیره کننده زده و در نظر دارد یک کالکشن فوق العاده ی دیگر برای God Of War عرضه کند. در این کالکشن نسخه ی اول و دوم بازی به صورت Full HD و نسخه ی سوم بازی قرار دارد. این سه نسخه در یک پکیج مخصوص قرار خواهد داشت و بسته بندی آن بسیار زیبا و شگفت آور خواهد بود. همچنین علاوه بر وجود سه نسخه ی بازی، یک مجسمه از شخصیت اصلی بازی یعنی کریتوس با بدنه ی برنز به همراه یک SteelBook و همچنین یک Artbook در این کالکشن فوق العاده وجود خواهد

باز هم سونی دست به حرکتی خیره کننده زده و در نظر دارد یک کالکشن فوق العاده ی دیگر برای God Of War عرضه کند. در این کالکشن نسخه ی اول و دوم بازی به صورت Full HD و نسخه ی سوم بازی قرار دارد. این سه نسخه در یک پکیج مخصوص قرار خواهد داشت و بسته بندی آن بسیار زیبا و شگفت آور خواهد بود.

همچنین علاوه بر وجود سه نسخه ی بازی، یک مجسمه از شخصیت اصلی بازی یعنی کریتوس با بدنه ی برنز به همراه یک SteelBook و همچنین یک Artbook در این کالکشن فوق العاده وجود خواهد داشت.

 هنوز تاریخ عرضه ی دقیقی برای انتشار این کالکشن در نظر گرفته نشده است اما به نظر می رسد که قرار است سونی در ماه نوامبر این کالکشن فوق العاده را روانه ی بازار کند. همچنین به نظر می رسد که با وجود مجسمه ی برنز شخصیت اصلی بازی در پکیج، قیمت این کالکشن سرسام آور باشد.

]]>
Rayman Legends ممکن است انحصاری Wii U نباشد 2012-06-13T06:05:37+01:00 2012-06-13T06:05:37+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/254 پوریا برازنده کنفرانس UbiSoft به مدد عناوین مختلف این شرکت توانست یکی از بهترین نمایش ها را در E3 داشته باشد و یکی از عناوینی که سهم بسزایی در این موفقیت UbiSoft ایفا کرد، Rayman Legends بود. نمایش این عنوان که توانسته بود از اکثر قابلیت های Wii U کنسول جدید Nintendo استفاده کند، خیره کننده تر از آن چیزی بود که همگان فکر می کردند ولی هنوز شانس آن باقی مانده است که این بازی به عنوان انحصاری Wii U تبدیل نشود و بتوان آن را بر روی پلتفرم های دیگر نیز بازی کرد.

کنفرانس UbiSoft به مدد عناوین مختلف این شرکت توانست یکی از بهترین نمایش ها را در E3 داشته باشد و یکی از عناوینی که سهم بسزایی در این موفقیت UbiSoft ایفا کرد، Rayman Legends بود. نمایش این عنوان که توانسته بود از اکثر قابلیت های Wii U کنسول جدید Nintendo استفاده کند، خیره کننده تر از آن چیزی بود که همگان فکر می کردند ولی هنوز شانس آن باقی مانده است که این بازی به عنوان انحصاری Wii U تبدیل نشود و بتوان آن را بر روی پلتفرم های دیگر نیز بازی کرد.

در گفتگویی که آقای Michael Micholic با سایت Joystiq داشته در مورد این موضوع که آیا این بازی انحصاری Wii U خواهد بود یا خیر گفته است: "خب با اینکه تمام گیم پلی بازی طوری طراحی شده بود که باید از قابلیت های Wii U در آن استفاده می شد ولی ما هنوز نمی توانیم بگوییم که این بازی انحصاری خواهد شد. شرکت در حال حاضر به دنبال گزینه های مختلفی برای عرضه بازی است ولی تمرکز ما بر روی Wii U قرار دارد."

باید دید آیا UbiSoft از پولی که عرضه این بازی بر روی پلتفرم های دیگر به جیبشان خواهد برد خواهد گذشت و انحصارا بازی را بر روی Wii U عرضه خواهد کرد یا خیر.

]]>
Bethesda تاریخ عرضه ی Dishonored را اعلام کرد 2012-05-10T19:22:33+01:00 2012-05-10T19:22:33+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/253 پوریا برازنده بازی کم سر و صدای Dishonored بعد از مدت ها دوباره برروی سایت های خبری آمده و دلیل این امر هم چیزی نیست جز اعلام تاریخ عرضه ی آن توسط Bethesda. قرار است این بازی در 9 اکتبر در آمریکا و 12 اکتبر در انگلیس عرضه شود. همچنین بخشی از بازی در e3 که تا یک ماه دیگر برگذار میشود قابل بازی خواهد بود. آقای Vlatko Andonov رئیس Bethesda در این باره گفتند: "ما مفتخریم که Dishonored توجه مردم
Bethesda تاریخ عرضه ی Dishonored را اعلام کرد

بازی کم سر و صدای Dishonored بعد از مدت ها دوباره برروی سایت های خبری آمده و دلیل این امر هم چیزی نیست جز اعلام تاریخ عرضه ی آن توسط Bethesda.
قرار است این بازی در 9 اکتبر در آمریکا و 12 اکتبر در انگلیس عرضه شود. همچنین بخشی از بازی در e3 که تا یک ماه دیگر برگذار میشود قابل بازی خواهد بود.
آقای Vlatko Andonov رئیس Bethesda در این باره گفتند:
"ما مفتخریم که Dishonored توجه مردم را به خود جلب کرده است. البته قصد این را داریم که تا عرضه ی بازی اطلاعات بیشتری از بازی را برای مردم بازگو کنیم که در این راستا این بازی در غرفه ما در نمایشگاه e3 قابل بازی خواهد بود."


این بازی برای Ps3 , Xbox360 و PC در ماه اکتبر امسال عرضه خواهد شد.

باکس شات بازی :

لینک منبع
بازیسنتر
]]>
تاریخ عرضه Hitman Absolution تایید شد 2012-05-10T19:21:22+01:00 2012-05-10T19:21:22+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/252 پوریا برازنده ساعاتی پیش بعد از کش و قوس های فراوان تاریخ عرضه آخرین عنوان از سری Hitman یعنی Absolution تایید شد. Hitman در تاریخ 20 نوامبر در سرتاسر جهان به صورت هم‌زمان عرضه خواهد شد. هم‌چنین از هفته آینده می‌توان بخش Sniper Challenge این عنوان که از قابلیت های موتور جدید بازی یعنی Glacier استفاده کرده است را پیش خرید کرد. Hitman Absolution برای Ps3 , X360 و PC به طور هم‌زمان عرضه خواهد
تاریخ عرضه Hitman Absolution تایید شد

ساعاتی پیش بعد از کش و قوس های فراوان تاریخ عرضه آخرین عنوان از سری Hitman یعنی Absolution تایید شد.

Hitman در تاریخ 20 نوامبر در سرتاسر جهان به صورت هم‌زمان عرضه خواهد شد. هم‌چنین از هفته آینده می‌توان بخش Sniper Challenge این عنوان که از قابلیت های موتور جدید بازی یعنی Glacier استفاده کرده است را پیش خرید کرد.

Hitman Absolution برای Ps3 , X360 و PC به طور هم‌زمان عرضه خواهد شد.

لینک منبع
منبع بازیسنتر
]]>
EA آماده برای نسل بعد و عناوینی بزرگ در E3 2012-05-09T13:28:06+01:00 2012-05-09T13:28:06+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/251 پوریا برازنده امروز شرکت EA خبرهای خوبی منتشر کرد. اولین خبر سرمایه گذاری 80 میلیون دلاری این شرکت برای نسل بعد است. شخصی از سوی EA بیان کرد: "ما خیلی تحت تاثیر قرار گرفتیم و تصمیم داریم برای نسل بعد سرمایه گذاری کنیم." به نظر می‌رسد EA زود این تصمیم را گرفته، زیرا دو شرکت Sony و Microsoft اعلام کردند هیچ خبری از کنسول‌ها در E3 نخواهد بود. نظر شما چیست؟ آیا EA از زمان معرفی و عرضه کنسول‌های نسل بعد
EA آماده برای نسل بعد و عناوینی بزرگ در E3

امروز شرکت EA خبرهای خوبی منتشر کرد.

اولین خبر سرمایه گذاری 80 میلیون دلاری این شرکت برای نسل بعد است. شخصی از سوی EA بیان کرد: "ما خیلی تحت تاثیر قرار گرفتیم و تصمیم داریم برای نسل بعد سرمایه گذاری کنیم."

به نظر می‌رسد EA زود این تصمیم را گرفته، زیرا دو شرکت Sony و Microsoft اعلام کردند هیچ خبری از کنسول‌ها در E3 نخواهد بود. نظر شما چیست؟ آیا EA از زمان معرفی و عرضه کنسول‌های نسل بعد خبر دارد؟

خبر دوم در مورد نمایش بازی‌های بزرگ در E3 امسال است.

EA اعلام کرد قسمت بعدی بازی Dead Space  در سال مالی این ناشر در 2013 عرضه خواهد شد. بر اساس گفته‌های ،EA آن‌ها چند بازی از جمله ،Madden NFL، FIFA Sim City، Medal of Honor،  Dead Space و Need for Speed و چند بازی برای گوشی‌های همراه نظیر Simpsons Tapped Out و Bejeweled را در دست ساخت دارند.

هنوز مشخص نسیت که این Dead Space نسخه سوم این سری است یا خیر. در ایمیلی که به سایت GI زده شد، شخصی از سوی EA بیان کرد: "امروز اطلاعات بیشتری از بازی‌ها اعلام نخواهد شد اما منتظر E3 امسال برای معرفی چند عنوان بزرگ باشید."

سال پیش شایعه‌ای منتشر شد که ما در Dead Space 3 وحشت را در یخ و سرما تجربه خواهیم کرد.

سال مالی 2013 شرکت EA در 31 مارچ 2013 به پایان خواهد رسید.

لینک منبع
ترجمه بازی سنتر
]]>
Xbox بعدی وارد مرحله تولید شده است 2012-05-05T07:25:03+01:00 2012-05-05T07:25:03+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/250 پوریا برازنده بر اساس خبری که امروز بر روی صفحه اصلی سایت IGN قرار داده شده، گفته می‌شود که نسل بعدی کنسول مایکروسافت وارد مرحله تولید شده است. گفته می‌شود که کار تولید این کنسول در شهر Austin و در کارخانه Flextronics همان شرکتی که تولید Xbox و X360 در آن شکل گرفته، در حال انجام است. شرکت Flextronics هنوز در مورد این موضوع اظهار نظری نکرده است ولی طبق اخبار رسیده ساخت این کنسول وارد مراحل سخت افزاری شده است. با اینکه مایکروسافت چندی پیش تایید کرد که در E3 سال

Xbox بعدی وارد مرحله تولید شده است

بر اساس خبری که امروز بر روی صفحه اصلی سایت IGN قرار داده شده، گفته می‌شود که نسل بعدی کنسول مایکروسافت وارد مرحله تولید شده است.

گفته می‌شود که کار تولید این کنسول در شهر Austin و در کارخانه Flextronics همان شرکتی که تولید Xbox و X360 در آن شکل گرفته، در حال انجام است. شرکت Flextronics هنوز در مورد این موضوع اظهار نظری نکرده است ولی طبق اخبار رسیده ساخت این کنسول وارد مراحل سخت افزاری شده است.

با اینکه مایکروسافت چندی پیش تایید کرد که در E3 سال جاری که کمتر از یک ماه دیگر برگزار می‌شود کنسولی معرفی نخواهد کرد ولی طبق اخبار رسیده احتمال معرفی نسل بعدی Xbox وجود دارد.

]]>
دسته جدید Xbox 360 2012-04-02T18:45:51+01:00 2012-04-02T18:45:51+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/249 پوریا برازنده امروز شرکت مایکروسافت از دسته جدید Xbox 360 رونمایی کرد. روکش این دسته به صورت کروم است و قابلیت تغییر به D-pad را خواهد داشت. دسته جدید این کنسول با سه رنگ آبی، قرمز و نقره‌ای در ماه می امسال با قیمت 54.99$ عرضه خواهد شد.      لینک منبع

امروز شرکت مایکروسافت از دسته جدید Xbox 360 رونمایی کرد. روکش این دسته به صورت کروم است و قابلیت تغییر به D-pad را خواهد داشت. دسته جدید این کنسول با سه رنگ آبی، قرمز و نقره‌ای در ماه می امسال با قیمت 54.99$ عرضه خواهد شد.

 

  

]]>
امتیازات چند سایت بهRidge Racer Unbounded 2012-03-31T08:36:43+01:00 2012-03-31T08:36:43+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/248 پوریا برازنده درحالی که فقط یک روز تا انتشار بازی Ridge Race Unbounded مانده است چندین سایت معروف به این بازی نمرات خود را داده اند و این درحالی است که انتظار می رفت این بازی بهتر از این ظاهر شود.امروز در سایت VG247 ویدیو قرار داد که در آن این بازی را همچو بازی Split Second شده است این بازی از نظر Drift با این بازی برابری می کنند و این ویدیو را می توانین در این صفحه مشاهده کنین. ویدیو در پایین هم به امتیازات این سایت ها و مجلات توجه میکنیم:Eurogamer – 8Edge – 9Vandal – 7.7Multiplayer.it – 7.83D Juegos – 7.6Ga
درحالی که فقط یک روز تا انتشار بازی Ridge Race Unbounded مانده است چندین سایت معروف به این بازی نمرات خود را داده اند و این درحالی است که انتظار می رفت این بازی بهتر از این ظاهر شود.امروز در سایت VG247 ویدیو قرار داد که در آن این بازی را همچو بازی Split Second شده است این بازی از نظر Drift با این بازی برابری می کنند و این ویدیو را می توانین در این صفحه مشاهده کنین. ویدیو
در پایین هم به امتیازات این سایت ها و مجلات توجه میکنیم:

]]>
Fifa Street برای دومین هفته در رتبه اول قرار گرفت 2012-03-26T20:03:46+01:00 2012-03-26T20:03:46+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/247 پوریا برازنده در این جدول Ninja gaiden در رتبه 19 از 20 هست1 – FIFA Street2 – Resident Evil: Operation Raccoon City3 – Mass Effect 34 – FIFA 125 – SSX6 – Modern Warfare 37 – Kid Icarus: Uprising8 – Battlefield 39 – F1 201110 – Mario and Sonic at the London Olympics
در این جدول Ninja gaiden در رتبه 19 از 20 هست
  • 1 – FIFA Street
  • 2 – Resident Evil: Operation Raccoon City
  • 3 – Mass Effect 3
  • 4 – FIFA 12
  • 5 – SSX
  • 6 – Modern Warfare 3
  • 7 – Kid Icarus: Uprising
  • 8 – Battlefield 3
  • 9 – F1 2011
  • 10 – Mario and Sonic at the London Olympics

]]>
آیا Ubisoft دست از سر DRM بر خواهد داشت؟ 2012-03-26T20:00:04+01:00 2012-03-26T20:00:04+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/246 پوریا برازنده سسال 2010 بود که شرکت Ubisoft در خبری اعلام کرد که از این به بعد در عنوان‌های PC خود از سیستم امنیت ضد کرک با نام Digital Rights Managements که به صورت اختصاری DRM خوانده می‌شود استفاده خواهد کرد و از آن روز به بعد مشکلات مشتریان نیز آغاز شد. اولین بازی که این سیستم در آن استفده می‌شد، با نام Silent Hunter 5 عرضه شد و حتی کسانی که نسخه‌های اصلی بازی را خریداری کرده بودند هم نتوانستند به راحتی وارد بازی شوند. از آن سال به بعد شرکت Ubisoft با عرضه تمام

سآیا Ubisoft دست از سر DRM بر خواهد داشت؟

سال 2010 بود که شرکت Ubisoft در خبری اعلام کرد که از این به بعد در عنوان‌های PC خود از سیستم امنیت ضد کرک با نام Digital Rights Managements که به صورت اختصاری DRM خوانده می‌شود استفاده خواهد کرد و از آن روز به بعد مشکلات مشتریان نیز آغاز شد. اولین بازی که این سیستم در آن استفده می‌شد، با نام Silent Hunter 5 عرضه شد و حتی کسانی که نسخه‌های اصلی بازی را خریداری کرده بودند هم نتوانستند به راحتی وارد بازی شوند. از آن سال به بعد شرکت Ubisoft با عرضه تمام بازی ها با استفاده از این سیستم امنیتی مشکلات بسیاری برای خریداران ایجاد کرد که بعد از دو سال وقت آن رسیده است که Ubisoft از موضع خود در این مورد عقب‌نشینی کند ولی به چه قیمتی؟

آقای Chris Early از شرکت Ubisoft در گفتگویی که با سایت EuroGamer در این مورد داشته گفته است که حتی بعد از اینکه ارزش بازی‌ها به حدی برسد که بتوانیم از DRM در عنوان‌ها استفاده نکنیم باید سیستم مشابهی که در بازی‌های MMO وجود دارد را جایگزین آن کنیم.

ایشان در ادامه گفته‌اند که: "آیا به نظر شما عادلانه است که کسانی از محصول ما لذت ببرند، بدون اینکه پولی در قبال آن پرداخت کنند؟ به نظر من جواب این سوال خیر است. در هر صورت چگونه ما می‌توانیم که این موضوع به کسانی که پول پرداخت می‌کنند، ضرری نزند. سوال اینجاست که آیا می‌توان سیستم مشابه MMO ها طراحی کرد؟ من فکر‌ می‌کنم که ما می‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم. هر موقع که شما در مورد پیشرفت صنعت بازی می‌شنوید، قطعا با پدیده‌ای به نام Cloud Gaming روبه‌رو می‌شوید. در اینگونه سیستم ها همیشه صحبت کمتری در مورد Piracy به میان می‌آید. "

حالا باید دید آیا شرکت Ubisoft دست از سر DRM بر خواهد داشت و سیستم دیگری را جایگزین خواهد کرد یا خیر.

لینک منبع
مترجم بازی
]]>
اعلام تاریخ انتشار Diablo III 2012-03-15T19:39:08+01:00 2012-03-15T19:39:08+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/244 پوریا برازنده پس از سال ها انتظار امروز شرکت Blizzard تاریخ عرضه ی رسمی DIABLO III را اعلام کرد. Blizzard اعلام کرد 15 ماه May سال جاری میلادی زمان آغازی دوباره بر  ماجراجویی در Tristram و پی بردن به رازی خواهد بود که سال هاست از آن می گذرد، لازم به ذکر است در این تاریخ تنها نسخه ی PC بازی در دسترس خواهد بود و هنوز خبری مبنی بر وجود نسخه ی کنسولی از طرف بلیزارد اعلام نشده است. Diablo III از امروز از فروشگاه Battlenet شرکت Blizzard قابل پیش خرید خواهد بود.

پس از سال ها انتظار امروز شرکت Blizzard تاریخ عرضه ی رسمی DIABLO III را اعلام کرد.

Blizzard اعلام کرد 15 ماه May سال جاری میلادی زمان آغازی دوباره بر  ماجراجویی در Tristram و پی بردن به رازی خواهد بود که سال هاست از آن می گذرد، لازم به ذکر است در این تاریخ تنها نسخه ی PC بازی در دسترس خواهد بود و هنوز خبری مبنی بر وجود نسخه ی کنسولی از طرف بلیزارد اعلام نشده است.

Diablo III از امروز از فروشگاه Battlenet شرکت Blizzard قابل پیش خرید خواهد بود.

 

پیش خرید بازی : 

]]>
دانلود بازی Cut The Rope 2012-03-05T15:05:55+01:00 2012-03-05T15:05:55+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/243 پوریا برازنده می توان به جرات گفت یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین بازی های گوشی Cut The Rope است که سایت نرم افزار دانلود رایگان با مراحلی جدید به رایگان برای گوشی آیفون، آیپاد تاچ و آیپد قرار داده است. این بازی آیفون از شما می خواهد تا طناب ها را به طور هوشمندانه ای ببرید تا آب نبات را به دست هیولای کوچک با مزه برسانید. این موجود کوچک بازیگوش پر اشتها به طور مرموزی در بیرون خانه پروفسور پیدا شده و شیفتگی سیری ناپذیری به شیرینی دارد. OM برگرفته از اسم یک دانشمند دیوانه است که برای رساندن آب نبات ب می توان به جرات گفت یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین بازی های گوشی Cut The Rope است که سایت نرم افزار دانلود رایگان با مراحلی جدید به رایگان برای گوشی آیفون، آیپاد تاچ و آیپد قرار داده است. این بازی آیفون از شما می خواهد تا طناب ها را به طور هوشمندانه ای ببرید تا آب نبات را به دست هیولای کوچک با مزه برسانید. این موجود کوچک بازیگوش پر اشتها به طور مرموزی در بیرون خانه پروفسور پیدا شده و شیفتگی سیری ناپذیری به شیرینی دارد.
OM برگرفته از اسم یک دانشمند دیوانه است که برای رساندن آب نبات به این موجود کوچک راه های سخت و فکری پیش روی شما می گذارد و شما میبایست از با فکر و راه های حدسی و حتی آزمایش روش های مختلف اما در عین حال سادگی درونی این معما ها را با برش طناب در یک بازی موبایل آیفون حل کنید.

Cut The Rope Experiments v1.0 iPhone iPod Touch iPad - بازی گوشی آیفون قطع طناب


]]>
Darkness II ادامه دارد 2012-03-05T11:40:20+01:00 2012-03-05T11:40:20+01:00 tag:http://nazar-man.mihanblog.com/post/242 پوریا برازنده                                              بالاخره بعد از مدت ها انتظار ادامه Darkness نیز منتشر شد و توانست نمرات قابل قبولی را از سایت ها و مجلات کسب کند که از بین این نمرات می توان به نمره 8 از سایت IGN و 7.5 از مجله GameInformer اشاره کرد که نشان دهنده قابل قبو
                                        
     بالاخره بعد از مدت ها انتظار ادامه Darkness نیز منتشر شد و توانست نمرات قابل قبولی را از سایت ها و مجلات کسب کند که از بین این نمرات می توان به نمره 8 از سایت IGN و 7.5 از مجله GameInformer اشاره کرد که نشان دهنده قابل قبول بودن بازی از سوی دنیای بازی باشد. حالا بعد از 1 ماه از عرضه رسمی بازی صحبت هایی از ادامه دادن آن می شود که در جای خود خبر خوبی است.
    
    آقای Marc Silvestri دستیار تولید عنوان Darkness در گفتگویی که با برنامه Top Cow سایت IGN داشت عنوان کرده است که : "من امیدوارم که داستان های Jack ادامه داشته باشد. اگر از شرکت 2K به ما تماس بگیرند و از ما بخواهند که نسخه بعدی این بازی را بسازیم، قطعا آن روز برای ما روز بسیار خوبی است. "
    
    با توجه به این صحبت ها می توان گفت که شرکت Digital Extremes سازنده سری Darkness علاقه زیادی به ساختن ادامه های بیشتری از این بازی دارد و شرط لازم برای ساختن ادامه بازی، پشتیبانی ناشری همچون 2K است که هنوز اتفاق نیافتاده است.
    
    میانگین نمرات Darkness 2 که در تاریخ 7 فوریه عرضه شد، در حال حاضر 81.33 است و می توانید نقد این بازی را در اینجا مطالعه کنید.
                                                                     
                    
لینک منبع
ترجمه بازی سنتر ]]>